Урок здоров’я для вихованців школи-інтернату № 14 підготували волонтери

19:32 08.04.2011
Всі новини
Урок здоров’я для вихованців школи-інтернату № 14 підготували волонтери

 7 квітня з нагоди міжнародного Дня здоров’я волонтери ХМЦСССДМ «Довіра» та ХОМГО «Харківський центр волонтерів» завітали до неповної школи-інтернату № 14.

Цього разу вони підготували для дітей інтерактивну гру з головними героями лікарем Чистолюбовим, Вітамінками та Бруднулями-ледарями.
Наприкінці вистави кожен учасник отримав сертифікат, а також пам’ятку про особисту гігієну. Завдяки спонсорам вихованці інтернату одержали невеличкі подарунки - розмальовки, альбоми та блокноти.
Урок здоров’я для вихованців школи-інтернату № 14 підготували волонтери
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту