У Жовтневому районі зруйнували постамент пам'ятника Леніну
17:42 18.09.2014
Всі новини

Постамент пам'ятника Леніну, розташованого в Карпівському саду Жовтневого району, сьогодні, 18 вересня, був зруйнований невідомими.
Як повідомила голова Адміністрації Жовтневого району Тетяна Цибульник, сьогодні вдень група невідомих зруйнувала постамент пам'ятника, який тільки вчора відремонтували після чергового акту вандалізму.
Тетяна Цибульник зазначила, що на місце події викликані правоохоронні органи, ведеться слідчо-оперативне розслідування.
Нагадаємо, що в ніч з 11 на 12 вересня були зруйновані пам'ятники Леніну в Орджонікідзевському та Жовтневому районах. Тоді Тетяна Цибульник висловила стурбованість тим, що аналогічна ситуація може статися знову, і після події акта вандалізму звернулася до органів внутрішніх справ з проханням приділити особливу увагу території біля пам'ятників Леніну в Жовтневому районі.
Тетяна Цибульник зазначила, що на місце події викликані правоохоронні органи, ведеться слідчо-оперативне розслідування.
Нагадаємо, що в ніч з 11 на 12 вересня були зруйновані пам'ятники Леніну в Орджонікідзевському та Жовтневому районах. Тоді Тетяна Цибульник висловила стурбованість тим, що аналогічна ситуація може статися знову, і після події акта вандалізму звернулася до органів внутрішніх справ з проханням приділити особливу увагу території біля пам'ятників Леніну в Жовтневому районі.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи