У Харкові пройде місячник зустрічей з ветеранами

12:35 05.11.2012
Всі новини
У Харкові пройде місячник зустрічей з ветеранами

Місячник зустрічей з ветеранськими організаціями, приурочений до Дня працівника соціальної сфери, пройде з 9 листопада в Харкові.


Про це сьогодні, 5 листопада, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
 
Вона уточнила, що проведення місячника ініціювали самі ветеранські організації. «Ми готові до цих зустрічей, оскільки вони вже стали традиційними, і хочемо нагадати про ті можливості й пільги, які є у ветеранів. Мова піде про те, що може запропонувати ветеранам охорона здоров'я і соціальні служби», - підкреслила заступник міського голови.
 
За її інформацією, зустрічі пройдуть в адміністраціях районів міста. Перша зустріч у рамках місячника відбудеться 9 листопада в адміністрації Червонозаводського району, початок об 11:00. У другій декаді листопада заплановано ще дві зустрічі з ветеранами.
 
Світлана Горбунова-Рубан підкреслила, що запрошення і явку на зустрічі забезпечують самі ветеранські організації.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту