У Харкові народилася перша цього року трійня

09:54 15.03.2013
Всі новини
У Харкові народилася перша цього року трійня

Перша в цьому році трійня народилася в Харкові вчора, 14 березня.


Як повідомили в Харківському міському центрі здоров'я, в трійні - два хлопчики й дівчинка. Вони народилися в міському перинатальному центрі. Всього вчора народилося 57 дітей. Серед новонароджених - 37 хлопчиків та 20 дівчаток, у тому числі близнюки - хлопчики, які народилися в обласному перинатальному центрі.
У Харкові народилася перша цього року трійня
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту