У школі-інтернаті №14 відкрили літній табір
15:47 02.06.2014
Всі новини

Свято, присвячене відкриттю пришкільного літнього табору та Дню захисту дітей, відбулося сьогодні, 2 червня, в Харківскому навчально-виховному комплексі №14.
Це єдиний пришкільний табір у місті з цілодобовим перебування дітей. УВК є інтернатом, тому там є всі умови, необхідні для ночівлі.
Сьогодні вихованці установи влаштували театралізований концерт з нагоди відкриття зміни. Директор інтернату Андрій Тимченко зазначив, що захід став традиційним, і діти щоразу з ентузіазмом ставляться до підготовки таких виступів.
У літньому таборі праці та відпочинку «Дружба», який відкрито на базі НВК, перебуватимуть 80 зі 124 вихованців закладу. Відпочинок дітей безкоштовний. Табір працюватиме до 25 червня.
Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №14 була відкрита в 1962 році для навчання дітей з малозабезпечених сімей та надання їм соціальної підтримки. Вихованці перебувають на неповному державному забезпеченні з понеділка по п'ятницю. У школі-інтернаті з 1-го по 9-й клас вчаться 124 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються однією матір'ю, і дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. 20 листопада 2013 року на сесії міської ради Харківську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ст. №14 перейменували в навчально-виховний комплекс.
Сьогодні вихованці установи влаштували театралізований концерт з нагоди відкриття зміни. Директор інтернату Андрій Тимченко зазначив, що захід став традиційним, і діти щоразу з ентузіазмом ставляться до підготовки таких виступів.
У літньому таборі праці та відпочинку «Дружба», який відкрито на базі НВК, перебуватимуть 80 зі 124 вихованців закладу. Відпочинок дітей безкоштовний. Табір працюватиме до 25 червня.
Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №14 була відкрита в 1962 році для навчання дітей з малозабезпечених сімей та надання їм соціальної підтримки. Вихованці перебувають на неповному державному забезпеченні з понеділка по п'ятницю. У школі-інтернаті з 1-го по 9-й клас вчаться 124 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються однією матір'ю, і дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. 20 листопада 2013 року на сесії міської ради Харківську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ст. №14 перейменували в навчально-виховний комплекс.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів

















































