У реєстраційну службу Харкова надійшло близько тисячі звернень
15:39 23.01.2013
Всі новини

Близько тисячі чоловік з початку року звернулося до реєстраційної служби міста Харкова з питань реєстрації майнових прав.
Про це сьогодні, 23 січня, повідомив начальник служби Олег Дробот. Він зазначив, що в день реєстратори обслуговують до 100 чоловік.
Нагадаємо, міське бюро технічної інвентаризації з 1 січня 2013 року не реєструє права на нерухомість. Тепер у функції БТІ входить тільки оформлення технічних паспортів.
«Звичайно, зараз у нас великий наплив людей, бо наприкінці минулого року міське БТІ вже не приймало звернення на реєстрацію. Тому всі, хто не встиг оформити документи торік, звернулися до нас вже цього року. У зв'язку з цим ми перерозподілили штат на користь збільшення сектора прийому-видачі документів, щоб не створювати великі черги», - повідомив Олег Дробот. Він нагадав, що близько половини співробітників бюро технічної інвентаризації перейшло на роботу в реєстраційну службу.
Олег Дробот також повідомив, що з 1 січня в місті працює електронний реєстр, куди занесені всі громадяни, які мають власність. Доступ до цього реєстру є у нотаріусів і державних реєстраторів.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи