У місті проходить міжнародний туристичний форум
10:59 20.04.2012
Всі новини

V Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі» почав працювати сьогодні, 20 квітня, у Харкові.
У його рамках у Харківському національному економічному університеті проходить міжнародна науково-практична конференція. Вона присвячена проблемам розвитку туризму.
У відкритті конференції взяв участь заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов. Він зазначив, що тематика конференції актуальна у зв'язку зі стрімким розвитком Харкова. «Ми усвідомлюємо той факт, що відповідальну політику у сфері туризму потрібно підкріпляти створенням сучасної туристичної інфраструктури, якісною та ефективною роботою туристичного бізнесу. Тому вивчення досвіду міст України та іноземних міст-партнерів у галузі туризму має для нас дуже важливе значення», - підкреслив Ігор Терехов.
Також у рамках форуму сьогодні в Харківському національному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка відкриють туристичну виставку «Харків: партнерство в туризмі».
Усього на форумі представлено п'ять українських міст і 14 іноземних міст з 11 країн світу.
Останні новини
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником






























































