У медуніверситеті пройшов випускний
16:30 30.05.2012
Всі новини

Церемонія випуску студентів відбулася сьогодні, 30 травня, у Харківському національному медичному університеті.
Серед почесних гостей свята був народний депутат України Валерій Писаренко. Звертаючись до випускників, нардеп відзначив важливість професії медпрацівника і побажав майбутнім лікарям чути від пацієнтів тільки слова подяки.
«Сьогодні зі стін університету виходить 777 нових висококласних лікарів, до яких при потреби зможуть звернутися тисячі громадян. Незалежно від звань і рангів, а також статків, кожна людина рано чи пізно потрапляє до вас на прийом. Саме в цей момент багато хто усвідомлює важливість професії лікаря і починає цінувати власне здоров'я. Я бажаю вам успіхів, щоб ваші пацієнти завжди одужували, а на вашу адресу звучала лише подяка», - додав Валерій Писаренко.
Довідка. Історія Харківського національного медичного університету починається з медичного факультету Імператорського Харківського університету, заснованого в 1805 році. У 1920 році на базі медичного факультету створено Харківську медичну академію, яку через рік перейменували в Харківський медичний інститут.
У 2012 році випускається 777 студентів - 762 фахівці, 13 бакалаврів та два магістри, з них 41 - відмінники.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів