У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски

14:57 01.07.2013
Всі новини
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски

Демонтаж несанкціонованих точок торгівлі пройшов сьогодні, 1 липня, на Привокзальній площі.


У рейді взяли участь співробітники Адміністрації Ленінського району, Департаменту комунального господарства, КП «Харківський метрополітен», районного відділу міліції, а також управління Південної залізниці. Під час рейду два незаконно встановлених кіоска були вивезені за допомогою спецтехніки.
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
У Ленінському районі демонтували незаконно встановлені кіоски
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту