У Київському районі відбувся новорічний турнір з міні-футболу

16:31 27.12.2011
Всі новини
У Київському районі відбувся новорічний турнір з міні-футболу

Новорічний районний турнір з міні-футболу провели сьогодні, 27 грудня, у Київському районі.


Активну участь у змаганнях узяли школи №17, 55, 96 і 107. Переможцем новорічного турніру стала команда школи №17, яку нагородили кубком. Також команди-призери отримали дипломи, грамоти та медалі.
У Київському районі відбувся новорічний турнір з міні-футболу
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту