У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення

17:37 20.05.2014
Всі новини
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення

Реконструкцію систем зовнішнього освітлення проведуть цього року у Дзержинському, Ленінському та Комінтернівському районах.

Про це сьогодні, 20 травня, в ході прямої телефонної лінії в газеті «Вечірній Харків» повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

За його словами, заміну електричних опор і світильників цього року проведуть на території загальноосвітніх шкіл №22 і 125, на проспектах Маршала Жукова, Героїв Сталінграда, а також в інших районах міста.

Віктор Кітанін також зазначив, що в Харкові триває реалізація програми енергозбереження. Зокрема, в рамках програми в місті активно встановлюють нові електролічильники. Цього року планується замінити 99% запланованої їх кількості. За словами директора департаменту, торік заміна лічильників дозволила заощадити на об'єктах зовнішнього освітлення понад 2 млн грн.
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
У Харкові вдосконалюють систему зовнішнього освітлення
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту