У Харкові завершилися змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови
15:03 20.08.2012
Всі новини

VI Міжнародні змагання зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови завершилися 19 серпня на спортивній базі СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».
У змаганнях брали участь представники команд країн Росії, АР Крим, найсильніші лучники України - представники Сумської, Київської, Донецької, Чернівецької, Рівненської, Львівської та Харківської областей.
В останній день змагань у програму увійшли виступи спортсменів у командній першості у вправі «Олімпійський раунд» у всіх категоріях.
У командній першості серед жінок харків'янки посіли друге і третє місце, у командній першості серед чоловіків харків'яни вибороли срібло, у командній першості серед юніорок харків'янки взяли два перших місця. У командній першості серед юніорів у вправі «Олімпійський раунд» представники нашого міста стали третіми.
У представників блочного лука у вправі «Олімпійський раунд» у командній першості серед жінок харківська команда посіла перше місце, серед чоловіків - друге і третє.
Останні новини
15:15 25.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни13:13 25.06.2026
Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ12:30 25.06.2026
У Харкові представили концепції відновлення пошкоджених будинків11:38 25.06.2026
Харків підписав угоду з ЄБРР про фінансування проєкту модернізації системи теплопостачання11:11 25.06.2026
Ігор Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів та стратегічних документів для розвитку прифронтових громад09:01 25.06.2026
На вулиці Миру тимчасово заборонений рух транспорту07:20 25.06.2026
На вулиці Отакара Яроша тимчасово обмежений рух транспорту20:00 24.06.2026
Трамваї №5 і 8 у четвер змінять маршрути, а тролейбус №6 курсуватиме зі більшим інтервалом14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води