У Харкові відкриється виставка «безробітного мистецтва»
09:41 27.09.2013
Всі новини

Виставка «UB-Art» Марини Бойко працюватиме з 8 до 28 жовтня в галереї «АС» (вул. Чернишевська, 13).
Як пояснила Марина Бойко, UB - це назва бланка, який заповнюють безробітні (в англомовних країнах). В авторській інтерпретації, відповідно, UB-Art - це «мистецтво не при справах». «Усю мою 20-річну творчу біографію галереї посилали мене в салон, а салони - в галерею. І я завжди була ні там ні сям», - жартує художниця.
На виставці покажуть близько 30 живописних і графічних робіт, виконаних за останні п'ять років. За словами організаторів виставки, картини Марини Бойко сюрреалістичні, наповнені власною міфологією і незвичайними образами.
Офіційне відкриття виставки відбудеться 8 жовтня, початок - о 18:00.
Довідка. Марина Бойко народилася в 1973 році в місті Тобольськ (Росія). Закінчила театрально-декоративне відділення Харківського художнього училища. З 2000 року - член Міжнародної федерації художників і Творчої спілки художників Росії. Картини містяться в приватних колекціях України, Росії, Литви, Німеччини, США.
Останні новини
16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником