У Харкові відбулася благодійна акція «Харків - здорове покоління»

18:25 28.09.2012
Всі новини
У Харкові відбулася благодійна акція «Харків - здорове покоління»

Благодійна акція «Харків - здорове покоління» відбулася сьогодні, 28 вересня, у саду ім. Т.Г. Шевченка.


Захід організовували активісти Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога». Також у ньому взяли участь студенти кафедри соціальної педагогіки Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Акція була спрямована на популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді. Організатори з-поміж іншого намагалися привернути увагу людей до проблем профілактики паління та алкоголізму, а також наркотичної та ігрової залежності. Окрім того, однією із задач акції була підтримка законопроекту про прийняття суворішої процедури продажу ліків за рецептами.

Як підкреслив президент центру «Твоя перемога» Олександр Клочок, зараз існує велика проблема не тільки у тому, щоб допомогти молодим людям кинути палити, вживати алкоголь чи наркотики, а й у тому, щоб повернути їх у соціум. «Ми повинні зробити все, щоб людина повернулася в сім’ю, на роботу. Якщо найближчим часом нічого кардинально не змінити, то нам просто не буде для кого будувати цю країну», - зізнався Олександр Клочок.

Під час благодійної акції активісти роздавали газети і листівки, що пропагують здоровий спосіб життя. Окрім того, студенти гуманітарно-педагогічної академії підготували виступи, за допомогою яких агітували відмовитися від шкідливих звичок.

 
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту