У Харкові проходить всеукраїнська науково-практична конференція з питань управління та інвестицій у сферу охорони здоров'я
18:46 14.04.2011
Всі новини

Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Професійне управління та інвестиції в охорону здоров'я: український вимір» проходить 14 квітня в приміщенні Національного фармацевтичного університету.
Організаторами конференції є Міністерство охорони здоров'я України, Департамент охорони здоров'я Харківської міської ради, Головне управління охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації.
У конференції беруть участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат, ректор Національного фармацевтичного університету Валентин Черних, начальник управління фармацевтики Харківської облдержадміністрації Вікторія Бобирьова, а також провідні вчені, управлінці, економісти, працівники сфери охорони здоров'я з Києва, Харкова, Донецька, Львова, Запоріжжя, Луганська, Полтави, Автономної Республіки Крим.
Обговорюються концептуальні підходи до професійного управління системою охорони здоров'я, інноваційно-інвестиційна складова цього управління, механізми державного регулювання розвитку, модернізація, ресурсозабезпечення і міжнародне співробітництво у системі охорони здоров'я.
У рамках конференції заплановано проведення телемосту Харків - Київ за участю представників органів влади та бізнесу.
Матеріали конференції будуть опубліковані в першому номері наукового журналу «Охорона здоров'я: державно-управлінські, правові та економічні аспекти».
У конференції беруть участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат, ректор Національного фармацевтичного університету Валентин Черних, начальник управління фармацевтики Харківської облдержадміністрації Вікторія Бобирьова, а також провідні вчені, управлінці, економісти, працівники сфери охорони здоров'я з Києва, Харкова, Донецька, Львова, Запоріжжя, Луганська, Полтави, Автономної Республіки Крим.
Обговорюються концептуальні підходи до професійного управління системою охорони здоров'я, інноваційно-інвестиційна складова цього управління, механізми державного регулювання розвитку, модернізація, ресурсозабезпечення і міжнародне співробітництво у системі охорони здоров'я.
У рамках конференції заплановано проведення телемосту Харків - Київ за участю представників органів влади та бізнесу.
Матеріали конференції будуть опубліковані в першому номері наукового журналу «Охорона здоров'я: державно-управлінські, правові та економічні аспекти».
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни