У Харківській міськраді пройшла урочиста зустріч з батьками та дітьми з прийомних сімей
17:25 19.05.2011
Всі новини

Урочиста зустріч з батьками й дітьми з прийомних сімей пройшла 19 травня в Харківській міськраді. Традиційно зустріч була присвячена Міжнародному дню сім'ї, який відзначали 15 травня.
У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту праці та соціальної політики Харківської міськради Катерина Жердєва, заступник директора Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, начальник управління служб у справах дітей Олександр Малько.
«Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса я вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї! Хочу побажати дорослим, які взяли на себе величезну відповідальність виховувати не свою біологічну дитину, ніколи про це не пошкодували, які б труднощі не ставали на шляху. І щоб у вашому житті настав той день, коли б ви зрозуміли, що ця дитина стала вам рідною, - зазначила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. - Хочу сказати дітям, що ви повинні своєю любов'ю зробити так, щоб поруч з вами перебували найбільш люблячі, найдобріші, найщиріші батьки на землі. Намагайтеся розуміти їх, чути їх, слухати їх, будьте до них дуже уважні й добрі, і тоді у вас буде дуже міцна сім'я. Я вам усім цього бажаю!»
«Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса я вітаю вас з Міжнародним днем сім'ї! Хочу побажати дорослим, які взяли на себе величезну відповідальність виховувати не свою біологічну дитину, ніколи про це не пошкодували, які б труднощі не ставали на шляху. І щоб у вашому житті настав той день, коли б ви зрозуміли, що ця дитина стала вам рідною, - зазначила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. - Хочу сказати дітям, що ви повинні своєю любов'ю зробити так, щоб поруч з вами перебували найбільш люблячі, найдобріші, найщиріші батьки на землі. Намагайтеся розуміти їх, чути їх, слухати їх, будьте до них дуже уважні й добрі, і тоді у вас буде дуже міцна сім'я. Я вам усім цього бажаю!»
Заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан вручила Подяки Харківського міського голови дитячому будинку сімейного типу подружжя Ігоря та Лариси Гужів, прийомній сім'ї Сергія Роженка та Олени Колеснікової, прийомній сім'ї Бориса і Олени Уткіних. Грамотами директора Департаменту праці та соціальної політики було нагороджено прийомні сім'ї Раміса та Аліни Алієвих, Юрія та Інни Дмитрієнків, Андрія і Світлани Морозових, Петра та Аліни Хупченків, а також прийомну сім'ю Альбіни Алфеєвої. Ще понад 20 прийомних сімей отримали подарунки.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів












































