У дитячому садку №237 відкрилася нова група
13:00 16.09.2013
Всі новини

У дошкільному навчальному закладі №237 Фрунзенського району відкрилася група №11 «Посмішка» для 15 дітей ясельного віку.
На святі з нагоди відкриття групи були присутні народний депутат України Ірина Горіна, голова Адміністрації Фрунзенського району Тетяна Топчій. Кожна дитина нової групи і колектив дитячого садка отримали від почесних гостей подарунки.
На відкритті також виступили юні артисти Центру дитячої та юнацької творчості №6.
Довідка. Дитсадок №237 був збудований в 1962 році і розрахований на 12 груп. У 1996 році відкрилися перші дві групи для дітей з патологією опорно-рухового апарату. До 2012/2013 навчального року у дитсадку функціонувало 10 груп (2 групи ясельного віку, 3 - дошкільних загального розвитку, 5 - спеціальних, для дітей з патологією опорно-рухового апарату), які відвідували 185 дітей.
З серпня 2001 року до листопада 2012 року приміщення однієї групи орендував Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Фрунзенському районі. Але у зв'язку із зростанням в районі кількості дітей дитячий садок знову почав використовувати приміщення групи за прямим призначенням.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів