У 2011 році в Харкові буде введено в дію систему «Електронне місто»
16:58 01.02.2011
Всі новини

Комп'ютерна програма «Електронне місто», яка дасть можливість автоматизувати основні процеси взаємодії КП «Жилкомсервіс» та підприємств-виконавців житлово-комунальних послуг, буде введена в дію у 2011 році. Про це повідомив 1 лютого директор КП «Жилкомсервіс» Олександр Яковлєв на засіданні постійної комісії Харківської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.
За інформацією Олександра Яковлєва, буде введено єдиний електронний облік житлових будинків, облік матеріалів, витрачених у результаті надання послуг. Служба «1562», центральна та аварійні диспетчерські служби міста, всі комунальні підприємства будуть в режимі он-лайн мати інформацію про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем, надання послуг з вивезення сміття, обслуговування ліфтів та іншіх.
«Введення в дію системи «Електронне місто» надасть можливість запобігти негативним ситуаціям в житлово-комунальній сфері, дозволить посилити контроль за роботою комунальних підприємств Харкова, підвищить ефективність роботи і відповідальність виконавців послуг», - підкреслив директор КП «Жилкомсервіс».
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів