Турнір з петанку «Sloboda Cup» збере гравців із семи міст України
13:33 01.08.2014
Всі новини

Щорічний відкритий турнір із петанку «Sloboda Cup» пройде 16-17 серпня в Харкові, в парку на пл. Повстання.
У змаганнях візьмуть участь близько 50 гравців з Харкова, Києва, Ужгорода, Львова, Мукачева, Ніжина та Запоріжжя.
Турнір буде цікавий ще й можливістю зіграти з кількома чемпіонами України, познайомитися з майбутнім президентом Федерації петанку України Маріо Пресутті (Данія), а також постежити за грою української жіночої збірної, яка вже у вересні братиме участь в чемпіонаті Європи в Туреччині.
У суботу, 16 серпня, змагатимуться команди, що складаються з двох гравців (дуплети), а в неділю, 17 серпня, - команди з трьох гравців (триплети). Взяти участь або поспостерігати за грою може кожен бажаючий.
Організатор турніру - Харківський спортивний петанк-клуб «Fair Play».
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 099-185-16-02.
Довідка. Петанк - провансальська гра кулями з більш ніж столітньою історією. Гравці двох команд по черзі кидають металеві кулі вагою від 600 до 800 г таким чином, щоб саме їхня куля виявилася ближче за інші до маленької дерев'яної кульки - кошонету.
Партія триває до 13 очок і складається з кількох геймів. Грати можна на будь-якому рівному майданчику - гравійному, піщаному, грунтовому - в парках, скверах, на пляжах та спеціально обладнаних для гри доріжках.
Найбільші змагання з петанку щорічно проходять в Марселі, і в них бере участь близько 13 тис. гравців з 22 країн світу.
У серпні 2013 року петанк в Україні офіційно визнано видом спорту.
Турнір буде цікавий ще й можливістю зіграти з кількома чемпіонами України, познайомитися з майбутнім президентом Федерації петанку України Маріо Пресутті (Данія), а також постежити за грою української жіночої збірної, яка вже у вересні братиме участь в чемпіонаті Європи в Туреччині.
У суботу, 16 серпня, змагатимуться команди, що складаються з двох гравців (дуплети), а в неділю, 17 серпня, - команди з трьох гравців (триплети). Взяти участь або поспостерігати за грою може кожен бажаючий.
Організатор турніру - Харківський спортивний петанк-клуб «Fair Play».
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 099-185-16-02.
Довідка. Петанк - провансальська гра кулями з більш ніж столітньою історією. Гравці двох команд по черзі кидають металеві кулі вагою від 600 до 800 г таким чином, щоб саме їхня куля виявилася ближче за інші до маленької дерев'яної кульки - кошонету.
Партія триває до 13 очок і складається з кількох геймів. Грати можна на будь-якому рівному майданчику - гравійному, піщаному, грунтовому - в парках, скверах, на пляжах та спеціально обладнаних для гри доріжках.
Найбільші змагання з петанку щорічно проходять в Марселі, і в них бере участь близько 13 тис. гравців з 22 країн світу.
У серпні 2013 року петанк в Україні офіційно визнано видом спорту.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів