Фан-зона на майдані Свободи від негоди не постраждала

22:40 14.06.2012
Всі новини
Фан-зона на майдані Свободи від негоди не постраждала

Офіційна фан-зона Чемпіонату Європи з футболу 2012 року на пл. Свободи практично не постраждала від негоди.


Про це сьогодні, 14 червня, повідомила заступник директора Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Наталія Мірошниченко. За її інформацією, пошкодило лише кілька секцій огорожі фан-зони, але ані склепіння віп-зони, ані торгові намети не постраждали. Крім того, вчасно знеструмили екрани, звукоапаратуру та електрогенератори.

Як повідомила Наталія Мірошниченко, під час оголошення штормового попередження у фан-зоні було не більше за тисячу чоловік, тому всіх людей вивели за межі периметра в лічені хвилини. Працівники всіх служб, які забезпечують роботу фан-зони, також покинули її територію, і зараз там перебуває лише охорона.

Як повідомив директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олександр Нечипоренко, не постраждали від стихії і табори, де проживають іноземні вболівальники.  
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту