«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян

18:32 03.03.2023
Всі новини
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян

Фахівці КП «Харківські теплові мережі» з початку опалювального сезону відпрацювали понад 105 тис. звернень громадян, які надійшли в інформаційно-диспетчерську службу «1562».

Як повідомили в ХТМ, найбільше звернень було у Немишлянському та Слобідському районах, де знаходяться найбільш завантажені магістралі.

Напередодні фахівці оперативно усунули 23 дефекти на внутрішньоквартальних мережах. Сьогодні комунальники продовжують проводити заміну транзитів та ізолювати трубопроводи, а також готуються до наступної ремонтної кампанії. 

«За прогнозами синоптиків березень обіцяє бути значно теплішим, ніж торік, і в теплоенергетиків може з'явитися додатковий час для реконструкції джерел теплопостачання та заміни теплотрас», - зазначили на підприємстві.

«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
«Тепломережі» відпрацювали понад 105 тисяч звернень харків'ян
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту