Сьогодні відбулося закриття 82-го концертного сезону в Харківській філармонії

21:19 02.07.2011
Всі новини
Сьогодні відбулося закриття 82-го концертного сезону в Харківській філармонії

Сьогодні, 2 липня, у Харківській філармонії відбувся концерт, присвячений закриттю 82-го концертного сезону.


Згідно з традицією, музиканти задовго готувалися до цього знаменного концерту, щоб подарувати слухачам незабутні враження на весь час літньої відпустки.
Закриття сезону пройшло в концертному залі філармонії. Юрій Янко і філармонічний оркестр виконали «Симфонію» Сезара Франка - великого генія французької музики кінця XIX сторіччя. Другим сюрпризом вечора був «Скрипковий концерт №2» сучасного українського композитора Євгена Станковича у виконанні Валерія Соколова.
На честь закриття 82-го концертного сезону від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна були вручені квіти.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту