Соціальних працівників привітали з професійним святом

Святковий прийом з нагоди Дня працівника соціальної сфери України відбувся сьогодні, 1 листопада, в Харківському академічному театрі музичної комедії.
У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, представники обласної влади, профспілок та працівники соціальних служб.
«Найтепліше, найсердечніше та найемоційніше свято у моєму житті - це День працівника соціальної сфери. Прийміть найщиріші слова подяки за те, що ви робите для Харкова та його жителів! Своєю працею ви допомагаєте людям, які приходять до вас зі своїми проблемами, і даєте їм надію на те, що все в їхньому житті буде добре. Міцного вам здоров'я, терпіння і благополуччя в родинах!» - сказала віце-мер.
Кращим працівникам соціальної сфери вручили Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконкому міської ради, Подяки міського голови, Департаменту праці та соціальної політики та ін.
Після урочистої частини для всіх гостей святкового прийому відбувся концерт у виконанні хору «Журавка» та артистів театру музкомедії.
Довідка. День працівника соціальної сфери України відзначається щорічно у першу неділю листопада. Встановлений Указом Президента в 1999 році.


















































