Сергій Курченко пообіцяв викупити стадіон «Металіст»

10:47 08.02.2013
Всі новини
Сергій Курченко пообіцяв викупити стадіон «Металіст»

Новий президент ФК «Металіст» Сергій Курченко на навчально-тренувальній базі в сел. Високий поспілкувався з гравцями, тренерами та керівництвом клубу.


Про це повідомив сайт команди. Під час зустрічі Сергій Курченко підкреслив, що докладе максимум особистих зусиль для досягнення «Металістом» найвищих цілей.

«Я збираюся вкладати значні фінансові кошти і всі свої сили для того, щоб «Металіст» прогресував. Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо вивести команду на принципово новий рівень. Буде збільшено фінансування, ми викупимо стадіон, також організуємо безліч соціальних програм для уболівальників. Буду вдячний, якщо ви максимально активно попрацюєте на наш спільний результат», - сказав президент ФК «Металіст».
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту