Сергій Кадигроб ознайомився з роботою підприємства комунальної інфраструктури ДУП «Водоканал Санкт-Петербурга»

11:27 23.05.2011
Всі новини
Сергій Кадигроб ознайомився з роботою  підприємства комунальної інфраструктури  ДУП «Водоканал Санкт-Петербурга»

19-21 травня делегація Харківської міської ради на чолі із заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергієм Кадигробом відвідала Санкт-Петербург для участі в роботі першого міжрегіонального форуму «Санкт-Петербург - регіони і міста України. Нові шляхи та можливості співпраці Санкт-Петербурга з партнерами - областями та містами України: створення спільної системи підтримки проектів і партнерської співпраці».


Учасниками форуму стали понад 200 представників Санкт-Петербурга, федеральних органів виконавчої влади Російської Федерації, міст, областей та міністерств України.
Особливе місце на форумі було відведено активізації двостороннього співробітництва малого та середнього бізнесу Санкт-Петербурга, українських міст та областей, що має сприяти найбільш повному забезпеченню споживчого ринку, підвищенню зайнятості та, у кінцевому підсумку, рівня добробуту населення Санкт-Петербурга й України.
У рамках програми форуму заступник Харківського міського голови Сергій Кадигроб відвідав ДУП (Державне унітарне підприємство) «Водоканал Санкт-Петербурга», «Музей води» і ДУП «Південна водопровідна станція», яке належить до ДУП «Водоканал Санкт-Петербурга». Основна частина делегації брала участь у роботі форуму, зокрема в засіданні круглих столів «Економічний розвиток, промислова політика і торгівля» та «Співробітництво в галузі культури і спорту».

Учасники форуму внесли пропозицію: регулярно - у строки, узгоджені сторонами, - проводити партнерські форуми з актуальних тематик співробітництва. Це сприятиме зміцненню наявних і встановленню нових сфер ділового співробітництва між Санкт-Петербургом, містами та областями України, а також дозволить вийти на новий якісний рівень міжрегіонального формату двосторонніх відносин.


Довідка.
З боку України в заході взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства закордонних справ, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Секретаріату Кабінету Міністрів України та обласні делегації Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Черкаської областей, Києва, Харкова, Львова, Миколаєва, Одеси, Севастополя, Херсона, представники бізнес-структур, експерти.
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту