Протягом роботи фан-зони серйозних пригод не було

16:11 18.06.2012
Всі новини
Протягом роботи фан-зони серйозних пригод не було

Жодної серйозної пригоди не було на території офіційної фан-зони на пл. Свободи за весь час її работи.


Про це сьогодні, 18 червня, повідомила офіційний представник оператора фан-зони компанії «Холідей Сервіс» Надія Росинская.

Вона наголосила, що всі гості міста відзначали лише позитивну атмосферу у фан-зоні. «Усі кажуть, що в нас найбільш дружня фан-зона. Голландці всім дякували, фотографувалися, дарували футболки», - зазначила Надія Росинская.

За словами керівника медіа-центру фан-зони Тетяни Острогляд, було зафіксовано лише 10 дрібних подій. «Наприклад, хтось когось штовхнув. Але це були настільки дрібні події, що охорона не встигала добігти до місця так званого конфлікту, як люди самі по-хорошому розходилися», - підкреслила Тетяна Острогляд.

Вона також повідомила, що за весь час у фан-зоні до медиків звернулися 137 чоловік. Серед основних причин звернень - підвищений тиск, алкогольне сп'яніння, тепловий удар.
Протягом роботи фан-зони серйозних пригод не було
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту