Процедуру звільнення водіїв Міськелектротрансу було витримано повністю (доповнено)
10:44 11.08.2011
Всі новини

Процедуру звільнення співробітників ХКП «Міськелектротранс» було витримано цілком відповідно до законодавства. До такого висновку дійшла територіальна державна інспекція з праці в Харківській області.
Про це повідомив 11 серпня заступник директора ХКП «Міськелектротранс» Віктор Громикін.
«Звільнені водії вже мали від трьох до десяти порушень. Тому, враховуючи ще й останнє порушення, коли ці водії відмовилися виконувати свою роботу, було ухвалено рішення звільнити їх за систематичне порушення посадових обов'язків», - віздначив заступник директора підприємства.
Також він підкреслив, що згоду профкому на звільнення було отримано і водії були присутні на засіданні профкому, коли розглядали питання про їх звільнення.
У свою чергу, директор КП «Міськелектротранс» Сергій Почепецький повідомив, що зазвичай на підприємстві звільняють і беруть на роботу по кілька десятків чоловік на місяць.
За даними директора КП «Міськелектротранс», за липень 2011 року на підприємстві звільнено 47 чол., прийнято на роботу 60 чол. «Тільки за перші п'ять днів серпня з Міськелектротрансу звільнено 15 чоловік, на роботу прийнято 18 нових працівників. Основну масу прийнятих на роботу становлять фахівці робітничих професій», - повідомив директор підприємства Сергій Почепецький.
Як зазначив директор Міськелектротрансу, така кількість звільнених і прийнятих на роботу також пов'язана з тим, що на підприємстві приймають у кондуктори всіх, хто виявляє таке бажання. «Для кожного нового кондуктора встановлюють випробувальний термін, щоб перевірити, наскільки людина впорається з обов'язками і зможе виконувати план з виторгу. Після закінчення випробувального терміну кондуктора або приймають на роботу, або звільняють», - розповів директор КП «Міськелектротранс» Сергій Почепецький.
«На підприємстві досить велика плинність кадрів. Проте, враховуючи, що загальна кількість працівників Міськелектротрансу становить понад 3360 чоловік, така кількість звільнених і прийнятих на роботу абсолютно прийнятна», - підкреслив заступник директора підприємства Віктор Громикін.
Нагадаємо, 4 серпня директор ХКП «Міськелектротранс» Сергій Почепецький повідомив про те, що трьох працівників підприємства звільнено за злісні порушення трудового розпорядку, і наголосив, що всі звільнення проходять з ініціативи депо, де працюють співробітники, і тільки після узгодження з профспілковим комітетом.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни