Підбито підсумки Кубка Харківської міської ради з футзалу

25 січня в 18.00 в Палаці спорту відбулося урочисте нагородження переможців та призерів традиційного зимового турніру з міні-футболу на Кубок Харківської міської ради.
У цьому році змагання проходили з 27 листопада 2010 року по 25 січня 2011 року в трьох категоріях:
1 категорія - команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл, секцій, клубів, загальноосвітніх шкіл серед гравців 1998-2000 років народження (три вікові групи, 72 команди);
2 категорія - команди спортивних клубів, колективів фізичної культури, організацій, підприємств і т.д. серед гравців-любителів 1993 року народження і старше (12 команд);
3 категорія - команди ветеранів 35 років і старше, команди ветеранів 45 років і старше (16 команд).
Змагання проводилися під керівництвом управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради спільно з Харківською обласною федерацією футболу.
Переможцями стали:
Діти:
1988 р.н.
1. ДЮСШ ХТЗ, тренер: Задорожний Ігор;
2. «Газовик», Червоний Донець, тренер: Чаговець Володимир;
3. ДЮСШ «Схід», тренер: Авраменко Олексій.
1999 р.н.
1. «Металіст», тренер: Храбров Олександр;
2. ДЮСШ ХТЗ, тренер: Зіньковський Дмитро;
3. «Металіст-2000-1», тренер: Назаров Євген.
2000 р.н.
1. «Схід», тренер: Петренчук Ігор;
2. «Мрія», Куп'янськ, тренер: Красильников Олександр;
3. «Арсенал-2000», тренер: Мельник Роман.
Ветерани 45 років і старше:
1. «ХСС»;
2. «Динамо»;
3. «Рост».
Ветерани 35 років і старше:
1. «Третій тайм»;
2. «Металіст»;
3. «ДКІ - Хладик».
Команди колективів фізичної культури та спортивних клубів:
1. «АТЛ»;
2. «Вірола»;
3. «Кронверк Сінема».
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами Харківської міської ради.
