Під час Днів Львова харків'ян пригостять шоколадом

13:05 13.09.2011
Всі новини
Під час Днів Львова харків'ян пригостять шоколадом

Пригощання шоколадом харків'янам підготували організатори Днів Львова в Харкові.


Про це повідомила заступник директора Департаменту культури Харківської міської ради Оксана Ков'ярова 13 вересня в прес-центрі міськради.
Вона уточнила, що в рамках заходу 16 вересня на майданчику перед Оперним театром запланована дегустація та продаж продукції львівської компанії «Світоч». Також харків'ян чекає конкурсна розважальна програма на шоколадну тематику.
Під час Днів Львова харків'ян пригостять шоколадом
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту