Матчі Євро-2012 у Харкові відвідали понад 110 тисяч уболівальників
10:50 03.07.2012
Всі новини

110 тис. 646 уболівальників відвідали три харківських матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
Про це, як передає сайт Харківської облдержадміністрації, повідомив заступник голови ХОДА Юрій Сапронов.
Він уточнив, що серед фанів найбільша кількість вболівальників з Голландії - понад 40 тис., Німеччини - понад 10 тис., Росії - близько 8 тис., Данії - близько 5 тис.
Юрій Сапронов також зазначив, що на час проведення Євро-2012 у Харкові збільшився пасажиропотік на різних видах транспорту.
«З 6 до 19 червня через автомобільні пропуски прослідувало 847 автобусів з більш ніж 22 тис. пасажирів. Пасажиропотік на авіаційному транспорті збільшився більш ніж у 4,5 раза (для порівняння - у Львові трохи більше ніж у 2 рази). З 8 до 18 червня харківський аеропорт прийняв майже 53 тис. пасажирів. 13 червня - у день матчу Голландія - Німеччина - було здійснено 194 злітно-посадкових операції, 9 червня - 98, 17 червня - 82. На Південній залізниці з 9 до 18 червня загальний пасажиропотік становив близько 9,5 тис. чоловік», - підкреслив заступник голови ХОДА.
Останні новини
20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень21:50 19.06.2026
У суботу на узвозі Клочківському обмежать рух транспорту21:21 19.06.2026
Випускники зі Слобідського району відсвяткували закінчення школи