Нові теплиці для вирощування квітів побудують у Харкові до кінця року
19:03 14.07.2011
Всі новини

Нові теплиці КП «Харківзеленбуд» для вирощування квітів будуть побудовані в Харкові до кінця року.
Про це 14 липня повідомив під час прямої лінії в газеті «Харьковские известия» директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін.
«У нас у місті є чотири теплиці, але вони в поганому стані, їх будували ще в післявоєнний час. Сьогодні існують нові технології, сучасні матеріали, сучасні котли для підтримки температури, інша система поливу і зволоження повітря. Ми вивчили досвід інших міст і вирішили створити нові теплиці в Харкові. Харківський міський голова Геннадій Кернес підтримав прохання виділити на це кошти, і сесія міськради ухвалила відповідне рішення», - повідомив директор Департаменту комунального господарства.
Сьогодні розробляються проекти нових теплиць, вивчається технічний стан старих і розглядається можливість їхньої реконструкції. Тому, за словами Віктора Кітаніна, теплиць буде або чотири, або дві - з більшою площею і підвищеною виробничою потужністю.
Довідка. 6 липня на сесії Харківської міськради ухвалили рішення виділити 3,5 млн грн на капремонт тепличного комплексу.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів