На освітлення в подвір'ях у 2012 році витратять півмільйона гривень
16:41 29.03.2012
Всі новини

500 тис. грн виділили з бюджету міста на освітлення в подвір'ях житлових будинків, де раніше воно було передбачене від ліхтарів на під'їздах.
Про це сьогодні, 29 березня, на засіданні постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Марина Борисенко.
«До цього року проблемою залишалося освітлення тих дворів у Харкові, де воно було передбачене «від під'їзду». У 2011 році управління капітального будівництва щодо деяких об'єктів підготувало проекти, а у 2012 році нам виділили 500 тис. грн на облаштування зовнішнього освітлення в таких подвір'ях», - зазначила Марина Борисенко.
За інформацією заступника директора департаменту, у 2011 році на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення було виділено 20,6 млн грн. За рахунок цих коштів відремонтували ліхтарі та лінії освітлення на 123 об'єктах: у 23 школах і садках, чотирьох лікарнях і поліклініках, на 96 дорогах і переїздах. На кінець минулого року освітленість міста становила 84%.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів