На майдані Рози Люксембург можуть установити монумент розщепленню атома
13:05 02.11.2012
Всі новини

Монумент розщепленню атома може з'явитися на пл. Рози Люксембург.
Про це сьогодні, 2 листопада, повідомив заступник директора департаменту - начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Сергій Чечельницький. Він зазначив, що таку можливість уже розглядають.
За словами Сергія Чечельницького, досі в Харкові не увічнили одну з найважливіших подій в історії міста, коли працівники фізико-технічного інституту в 1932 році вперше в СРСР розщепили ядро атома.
Головний архітектор також нагадав, що майдан очікують кардинальні зміни. У рамках реконструкції пл. Рози Люксембург трамвайні колії перекладуть за сучасними технологіями. Майдан буде доступним для пішоходів. Під час реконструкції так званий острів у центрі ліквідують. Замість нього з боку скверу «Стрілка» з'явиться велика пішохідна зона, а проїжджа частина зміститься до ЦУМу. Трамвай, який ходить площею, залишиться і після реконструкції.
Роботи заплановано на 2013 рік. Також майдан очікує масштабний благоустрій.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути



















































