На автотранспортних підприємствах міста пройдуть рейди з виявлення порушень

14:33 26.07.2012
Всі новини
На автотранспортних підприємствах міста пройдуть рейди з виявлення порушень

На автотранспортних підприємствах Харкова найближчим часом пройдуть рейди з виявлення порушень, що їх припускаються перевізники при підготовці транспорту до виходу на маршрути.


Про це сьогодні, 26 липня, на засіданні комісії із забезпечення безпеки дорожнього руху повідомив начальник управління Укртрансінспекції в Харківській області Євген Федорчук.

«На сьогодні штамп механіка в дорожньому листі перетворюється на чисту формальність, оскільки водій заходить у кабінет механіка та отримує штамп. А повинно бути не так: механік повинен спочатку оглянути автобус, а потім уже ставити цей штамп у шляховий лист. Найближчим часом разом з ДАІ об'їдемо всі підприємства і перевіримо, у тому числі, роботу механіків. На сьогодні є випадки, коли автобуси не ночують у гаражі, хоча це більше стосується перевізників в області, дорожні листи видають ще ввечері. У результаті трапляються всякі ситуації на дорозі. Вимоги до всіх посилять», - зазначив Євген Федорчук.

Він нагадав, що за підсумками рейду «Автобус-2012», який проходив у травні-червні, основними недоліками в роботі перевізників є порушення режиму праці та відпочинку водіїв, порушення правил дорожнього руху, порушення правил зупинки під час висадки пасажирів.

Як повідомив начальник управління, за шість місяців 2012 року за участю ліцензованого пасажирського транспорту в Харкові й області сталося 28 ДТП, у яких загинуло сім чоловік, травмовано - 35 (у І півріччі 2011 року - 24 ДТП, троє загиблих, 81 травмований).
На автотранспортних підприємствах міста пройдуть рейди з виявлення порушень
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту