Міськрада створила Департамент контролю та аудиту
10:52 17.08.2011
Всі новини

Департамент контролю та аудиту створено в складі виконавчих органів Харківської міської ради. Таке рішення 17 серпня ухвалили депутати на черговій сесії міськради.
Департамент створено в апараті міської ради з метою підвищення ефективності діяльності виконавчих органів, для посилення контролю та здійснення внутрішнього аудиту. Новий департамент виконуватиме функції контролю за дотриманням та виконанням рішень міськради, її виконавчого комітету та розпоряджень Харківського міського голови, за ефективним здійсненням виконавчими органами, підприємствами, установами та організаціями фінансово-господарської діяльності, за дотриманням Правил благоустрою території міста.
Міськрада затвердила склад департаменту: до нього увійшли фінансова інспекція, контрольна інспекція та інспекція з благоустрою міста. Харківський міський голова Геннадій Кернес в ході пленарного засідання сесії повідомив, що директором Департаменту контролю і аудиту стане заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Кадигроб.
Департамент підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконкому міськради, Харківському міському голові, з організаційних питань - заступникові міського голови - керуючому справами виконкому міської ради.
Останні новини
14:06 28.06.2026
У Харкові відзначили День Конституції18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції