Харківські ветерани відвідають місто-герой Волгоград

17:09 23.07.2012
Всі новини
Харківські ветерани відвідають місто-герой Волгоград

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України з 23 до 29 липня проводить поїздку делегації ветеранів війни до міста-героя Волгограда (Росія).


У складі делегації - 20 чоловік, у т.ч. п'ять харків'ян. Вони візьмуть участь у заходах, присвячених 70-річчю початку Сталінградської битви, і відвідають місця поховання загиблих воїнів у Волгограді.

По дорозі до Росії автобус з ветеранами з Києва зупиниться в Харкові, де 24 липня учасники війни зустрінуться з представниками харківських ветеранських організацій та відвідають Меморіал Слави в Лісопарку, меморіал «Дробицький Яр», меморіальний комплекс «Висота маршала Конєва».
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту