«Харківські теплові мережі» отримали за Кіотським протоколом 2 мільйони євро
14:14 05.10.2011
Всі новини

КП «Харківські теплові мережі» отримало за Кіотським протоколом до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату 2 млн євро.
Про це сьогодні, 5 жовтня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив генеральний директор «Харківських теплових мереж» Сергій Андрєєв.
«Минулого року була можливість отримати 30 млн євро. На жаль, так не склалося, оскільки в Євросоюзі почалися розбіжності і держави довго домовлялися, що буде в «післякіотський» період. Протокол називатиметься по-іншому, але суть залишиться колишньою - держави і надалі знижуватимуть викиди в атмосферу. Тому ці гроші ми маємо, усе ж, отримати, тільки не відразу, а поетапно», - зазначив гендиректор підприємства Сергій Андрєєв.
Він підкреслив, що незалежні експерти з Євросоюзу підтвердили зниження викидів в атмосферу «Харківськими тепловими мережами». У цілому за час дії програми підприємство отримало близько 7,5 млн євро.
Довідка. Кіотський протокол - міжнародний документ, який зобов'язує розвинені країни і країни з перехідною економікою скоротити або стабілізувати викиди парникових газів у 2008-2012 роках порівняно з 1990 роком. Строк дії протоколу - з 1 січня 2008 року до 31 грудня 2012 року.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів





















