Харківська легкоатлетка завоювала «бронзу» на чемпіонаті Європи

17:08 02.07.2012
Всі новини
Харківська легкоатлетка завоювала «бронзу» на чемпіонаті Європи

Харківська спортсменка Ганна Міщенко посіла третє місце на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що завершився 1 липня в Гельсінкі.


Як повідомляє сайт Харківської облдержадміністрації, у складі збірної України участь у змаганнях узяли п’ять спортсменів з Харківської області.

Ганна Міщенко стала бронзовим призером у бігу на 1500 метрів.
Харківська легкоатлетка завоювала «бронзу» на чемпіонаті Європи
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту