Харків'яни з тріумфом повернулися з юніорських змагань з бадмінтону

11:25 24.01.2011
Всі новини
Харків'яни з тріумфом повернулися з юніорських змагань з бадмінтону

Харківські спортсмени з тріумфом повернулися з відкритого юніорського чемпіонату з бадмінтону 22nd Yonex Polish International Junior Championships 2011, що відбувся у Польщі. Юні бадмінтоністи здобули по дві золоті, срібні і бронзові медалі.

Наші спортсмени здобули золото в одиночному чоловічому та жіночому розрядах. Артем Почтарьов у фіналі обіграв спортсмена з Англії, а Єлизавета Жарко здолала спортсменку з Чехії. У чоловічому парному розряді Артем Почтарьов і Геннадій Натаров здобули срібло. Також Геннадій Натаров завоював бронзову медаль у змішаному розряді мікст разом із Єлизаветою Жарко.

Харків'яни з тріумфом повернулися з юніорських змагань з бадмінтону
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту