Харків'яни не повинні розплачуватися за борги приватних структур
21:19 06.04.2011
Всі новини

«Я, як міський голова, ніколи не підпишу жодного документа, яким ми б прийняли борги приватної структури і переклали б їх на жителів Харкова», - повідомив під час прес-конференції Харківський міський голова Геннадій Кернес, відповідаючи на запитання журналістів про погашення боргів ТЕЦ-3.
«У ДК «Газ України» і ТЕЦ-3 були встановлені цивільно-правові відносини, тому хай вони проводять відповідну роботу і через суд стягують цю несплату», - пояснив міський голова.
За інформацією Геннадія Кернеса, інвентаризація ТЕЦ-3 ще не закінчена, але стан її жахливий. "Всі необхідні документи передані в компетентні органи - прокуратуру Харкова. Наше завдання було повернути в комунальну власність цілісний майновий комплекс і, відповідно, поліпшити ефективність роботи нашої системи теплопостачання міста. Електроенергію, яку виробляє ТЕЦ-3, ми зможемо використовувати на власні потреби. Але нам тепер необхідно відновити котел, встановити нову турбіну, яка буде куплена у "Турбоатома", - підкреслив Геннадій Кернес.
Останні новини
12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:08 20.06.2026
У Харкові попрощалися з рятувальником12:12 20.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень