Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді

12:27 12.10.2011
Всі новини
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді

Оновлений Градусник біля ст.м. «Історичний музей» установлять на колишньому місці вже в листопаді цього року.


Про це сьогодні, 12 жовтня, заявив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін у прес-центрі міськради.
«За дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса ми проводимо велику роботу в цьому напрямку. Градусник з'явиться на старому місці в листопаді. Харків'яни, як і раніше, зможуть призначати там побачення і ділові зустрічі», - зазначив Віктор Кітанін.
Як повідомив директор департаменту, оновлений Градусник буде споживати вчетверо менше електроенергії. Раніше електронне забезпечення градусника споживало 11 кВт/год, тепер витрата електроенергії становитиме 3 кВт/год.
Директор Департаменту комунального господарства уточнив, що тариф на освітлення міста (згідно з яким оплачується енергопостачання Градусника) прирівнюється до промислового тарифу на електроенергію.
 
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
Градусник на «Радянській» відкриють у листопаді
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту