Геннадій Кернес зустрівся зі студентами університету будівництва
15:23 26.04.2012
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 26 квітня, зустрівся зі студентами Харківського національного університету будівництва та архітектури.
У зустрічі зі студентами, які проживають у гуртожитках Київського та Дзержинського районів міста, також узяли участь народні депутати України Валерій Писаренко та Ірина Бережна.
У першу чергу студенти поцікавилися в гостей готовністю міста до прийому Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Харківський міський голова запевнив їх, що «за декілька тижнів Харків остаточно зміниться на краще».
Також учні ВНЗ і гості обговорили питання розміру стипендії та першого працевлаштування молодих фахівців. Народний депутат Ірина Бережна повідомила, що вона внесла на розгляд Верховної Ради законопроект про перше робоче місце. Згідно з цим документом роботодавець, що працевлаштував випускників ВНЗ, протягом року не здійснює обов'язкові соціальні платежі.
Геннадій Кернес закликав студентів взяти участь в обговоренні законодавчих ініціатив у сфері вищої освіти і вносити свої пропозиції, що їх врахують під час обговорення законопроекту.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів







































































