Геннадій Кернес провів прийом жіночої футбольної команди «Житлобуд-1»
17:00 28.11.2011
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 28 листопада, провів урочистий прийом жіночої футбольної команди «Житлобуд-1».
На заході були присутні голова правління ВАТ «Трест Житлобуд-1» і президент клубу Олександр Харченко, голова Федерації футболу Харківської області Володимир Бабаєв. Прийом був присвячений п'ятій перемозі ФК «Житлобуд-1» у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд і сьомій - у Кубку України з футболу серед жіночих команд.
Геннадій Кернес привітав футболісток і керівництво клубу з видатними результатами в цьому сезоні і побажав подальших перемог.
Крім того, Харківський міський голова вручив команді «Житлобуд-1» почесну грамоту виконавчого комітету Харківської міськради.
Нагадаємо, ФК «Житлобуд-1» в останньому матчі чемпіонату України, який пройшов 13 листопада в місті Люботин, здобув перемогу над командою «Дончанка-ЦПОР» з рахунком 4:0 і став чемпіоном України. Перемога в чемпіонаті вивела команду «Житлобуд-1» в Лігу чемпіонів УЄФА.
23 липня у фіналі Кубка України ФК «Житлобуд-1» виграв з рахунком 5:4 в команди «Легенда» (Чернігів).
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів


















































































































