Геннадій Кернес привітав учасників міжнародного інвестиційного форуму
09:36 30.09.2011
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін провели сьогодні, 30 вересня, зустріч з очільниками іноземних делегацій та представниками міжнародних організацій.
Зустріч відбулася перед відкриттям ІІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».
«Сьогодні Харків оновлюється і розростається, і з кожним роком ми стаємо дедалі ближче до європейських стандартів. Постійно зростає кількість іноземних партнерів, які бажають працювати з нами. Сьогоднішній форум дасть вам змогу побачити на власні очі Харків - місто великих перспектив і можливостей», - привітав учасників форуму Геннадій Кернес.
Голова облдержадміністрації відзначив, що харківський регіон посідає третє місце в Україні за обсягом іноземних інвестицій, що свідчить про інвестиційну привабливість Харківщини.
«Ми приділяємо велику увагу міжрегіональній співпраці, що доводять наміри підписати сьогодні Угоду про співпрацю із Запорізькою обласною державною адміністрацією», - підкреслив Михайло Добкін.
Останні новини
18:30 27.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути16:02 27.06.2026
Швейцарія продовжить підтримувати Харків у відновленні12:12 27.06.2026
Чим живе Харків: Головне за тиждень11:11 27.06.2026
В ООН розповіли про проєкти відновлення, які реалізовуються в Харкові10:10 27.06.2026
Ігор Терехов: Відновлення житла має запускати економіку міста09:09 27.06.2026
Японія продовжить підтримку Харкова17:41 26.06.2026
За минулий тиждень у Харкові народилася 61 дитина17:00 26.06.2026
Ігор Терехов презентував проєкт відбудови мікрорайону на Північній Салтівці16:11 26.06.2026
У Харкові відзначили 30-річчя Конституції15:25 26.06.2026
Харків представив міжнародній спільноті модель модернізації інфраструктури під час війни





































































































