Геннадій Кернес привітав з Днем Перемоги жителів Київського району
20:45 08.05.2012
Всі новини

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 8 травня, відвідав свято до Дня Перемоги для мешканців селищ Шишківка і Комунар.
Захід було організовано біля будинку №10 по вул. Саперній. Для місцевих жителів підготували концерт з вікторинами та конкурсами, також охочі могли пригоститися польовою кашею.
Міський голова привітав з Днем Перемоги всіх присутніх. «Це свято, яке дало усім нам можливість жити під мирним небом. Я не втомлюся повторювати, що наші ветерани, незважаючи на вік і здоров'я, завжди лишаються в строю. Ми ж повинні робити так, щоб вони завжди відчували турботу про себе. І сьогоднішній захід - свідчення глибокої поваги з боку наших депутатів до ветеранів. Я хочу побажати вам впевненості в завтрашньому дні і сказати, що все, що ми робимо, ми робимо для відродження нашого улюбленого міста. Ми повинні бути гідні завоювань наших батьків і дідів. Слава воїнам-переможцям, слава тим, хто кував перемогу на фронті і в тилу», - сказав Геннадій Кернес.
Відзначимо, святковий захід організували депутати Харківської міської ради за підтримки народного депутата України Ірини Бережної.
Завершилося свято танцями і феєрверком.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути