Геннадій Кернес: Ми маємо йти назустріч новим формам обслуговування житла
18:33 30.11.2011
Всі новини

Пропаганда створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків має стати одним з головних кроків у сфері реформування житлово-комунального господарства в Харкові.
Про це сьогодні, 30 листопада, на засіданні виконавчого комітету заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.
«Власники житла повинні самі управляти тим житловим фондом, який сьогодні обслуговують комунальники. Повинна бути конкуренція, обслуговування житла не може бути монополією. Тому сьогодні дуже важливо вести роз'яснювальну роботу з харків'янами, щоб з'являлися ініціативні групи, здатні створювати ОСББ», - зазначив Геннадій Кернес.
Він підкреслив, що міська влада надаватиме ініціативним групам правову допомогу в створенні таких об'єднань.
«Ми допоможемо цим групам населення юридично. А об'єднання, у свою чергу, зможуть вирішувати, хто надаватиме послуги, що їх не надають комунальні служби. Наприклад, це прибирання під'їздів, підвалів, горищ. Створивши ОСББ, люди будуть бачити, розуміти і знати, наскільки якісно обслуговується житло за їхні кошти», - додав Харківський міський голова.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути



















































