Геннадій Кернес бере участь у президентському прийомі з нагоди завершення Євро-2012

16:54 05.07.2012
Всі новини
Геннадій Кернес бере участь у президентському прийомі з нагоди завершення Євро-2012

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 5 липня, бере участь у прийомі від імені Президента України на стадіоні «Олімпійський» у Києві.


На прийом також запрошені голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, мери міст, які приймали матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков, посли іноземних держав і гравці збірної України з футболу.
Геннадій Кернес бере участь у президентському прийомі з нагоди завершення Євро-2012
© 2026 Всі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Харківській міській раді
Правила використання матеріалів сайту