Енергоощадні заходи «ХТМ» зекономлять місту 5 мільйонів гривень на рік
18:29 25.10.2011
Всі новини

На реалізацію програм енергоощадження за дев'ять місяців поточного року КП «Харківські теплові мережі» витратило 39,5 млн грн власних коштів.
Про це повідомив на засіданні постійної комісії Харківської міської ради з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури заступник директора Департаменту комунального господарства Віктор Власов.
У цю суму ввійшов ремонт 23,8 км магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж (32,7 млн грн), а також 10 агрегатів насосних станцій, 33 котлів районних котелень, котельного та допоміжного обладнання на загальну суму понад 3,2 млн грн.
Віктор Власов зазначив, що підприємство відремонтувало і замінило 43 котли квартальних котелень, загальнокотельне обладнання квартальних котелень, автотехніку, будівлі та споруди на загальну суму близько 6 млн грн.
Крім того, комунальне підприємство реконструювало і модернізувало обладнання теплових мереж на суму 6,84 млн грн.
Як заявив заступник директора Департаменту комунального господарства, виконання заходів з енергоощадження за дев'ять місяців поточного року дає можливість річної економії 642 тис. куб.м природного газу, 517 тис. кВт/год електроенергії, 13 тис. Гкал теплової енергії, або ж 4,8 млн грн.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів