До серпня під Харковом побудують стоянки для вантажівок
13:30 12.07.2011
Всі новини

Дві стоянки для вантажного транспорту побудують під Харковом до 1 серпня.
Як повідомив сьогодні на прес-конференції голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, ці стоянки використовуватимуть як буферну зони з уведенням заборони для вантажівок в'їжджати на територію міста в світлий час доби.
Зараз триває будівництво двох майданчиків - у бєлгородському і київському напрямах, пізніше почнеться будівництво стоянки в донецькому напрямку. «За висновками фахівців, нам вистачить цих трьох стоянок. На цей час розробляється нормативна документація, за якою в'їзд на територію Харкова великовантажним автомобілям буде заборонено. Цю роботу майже завершено, думаю, найближчим часом на сесії Харківської міськради ухвалять відповідне рішення», - зазначив голова облдержадміністрації.
Рішення заборонити в'їзд вантажівок до Харкова пов'язане з наміром влади розвантажити місто від транзитного транспорту, цивілізовано обмежити в'їзд до Харкова вантажних машин, захистити міські дороги від важкого транспорту.
Останні новини
14:16 23.06.2026
У Харкові пройшов правничий форум Східної юстиції12:50 23.06.2026
У деяких районах Харкова в середу тимчасово не буде води18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів