До кінця року в Харкові побудують три сучасні енергоощадні теплиці
12:06 28.10.2011
Всі новини

Три нові арочні теплиці для вирощування розсади квітів з'являться в Харкові до кінця року.
Про це сьогодні, 28 жовтня, заявив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін.
Він зазначив, що проект тепличного комплексу вже розроблено. Першу чергу - це три теплиці - планується ввести в експлуатацію до Нового року.
Їх установлять по вул. Веселій, на місці старих теплиць після їхнього демонтажу.
«Старі теплиці, побудовані в 1965 році, жодного разу ні в поточному, ні в капітальному ремонті не були. Тому за дорученням Харківського міського голови на цьому місці встановлять нові теплиці, які будуватимуть за новою технологією з рухомими столами й автоматичною системою поливу. Теплиці будуть вкриті пластиком, що дасть можливість зберегти тепло, а котли працюватимуть за сучасними технологіями на твердому паливі. Економія від використання цього виду палива становитиме 1,5 млн грн на рік», - розповів директор Департаменту комунального господарства.
Нагадаємо, що рішенням сесії Харківської міської ради від 6 липня на будівництво нових теплиць виділено 3,5 млн грн.
Останні новини
18:00 22.06.2026
Делегація ЮНІСЕФ відвідала Харків16:27 22.06.2026
У Харкові продовжують облаштовувати укриття та пункти незламності12:55 22.06.2026
У Далласі зібрали кошти на облаштування підземних шкіл Харкова12:01 22.06.2026
За тиждень Харків зазнав 20 ворожих ударів20:30 21.06.2026
У Холодногірському районі пройшли випускні вечори19:30 21.06.2026
Ігор Терехов: Ворог не залишить у спокої великі енергооб’єкти18:07 21.06.2026
У понеділок трамваї №5, 8 і тролейбус №6 змінять маршрути17:32 21.06.2026
У Харкові триває ліквідація наслідків ворожих обстрілів21:31 20.06.2026
Школи Новобаварського району провели випускні вечори17:01 20.06.2026
У неділю низка трамваїв і тролейбусів змінить маршрути
















































































